Medewerkers NVO

Het bureau van de NVO is verantwoordelijk voor alle dagelijkse activiteiten. Bij het bureau werken 16 medewerkers. De werkzaamheden van het bureau zijn verdeeld over verschillende gebieden: secretariaat, bestuurs- en directieondersteuning, financiële administratie, ledenbijeenkomsten, registratie en accreditatie, bedrijfsvoering, beroepsethisch en juridisch, beleid, communicatie, public affairs en directie.

Secretariaat & ledenadministratie

Afbeelding: Lia Zuijdervliet

Lia Zuijdervliet, secretariaat / basis-orthopedagoog/basisaantekening diagnostiek
Telefoon: 030 - 232 24 07
E-mail: l.zuijdervliet@nvo.nl
Aanwezig: maandag t/m donderdag

Afbeelding: Zulayka_RI24831 (2)

Zulayka Weijs, ledenadministratie
Tel: 030 - 232 24 07, toets 1. Spreekuur op maandag t/m donderdag van 9 tot 12.30 uur.
E-mail: ledenadministratie@nvo.nl 
Aanwezig: maandag t/m donderdag

Afbeelding: Ingeborg van Impelen 3

Ingeborg van Impelen, projecten en beleidsondersteuning
Telefoon: 030 - 303 17 41
E-mail: i.vanimpelen@nvo.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

 

Financiële administratie

Afbeelding: Erna_RI27413 (2)

Erna Westland
Tel: 030 - 303 17 43
Mail: e.westland@nvo.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag

 

Registratie & Accreditatie

Afbeelding: Lisette_RI27729 (2)

Lisette de Jong, opleiding & kwaliteit
herregistratie basis orthopedagoog/pedagoog, basis-pedagoog, supervisie
Tel: 030 - 232 24 07. Bereikbaar op dinsdag en vrijdag van 9 tot 12 uur
Mail: l.dejong@nvo.nl
Zie volledige bereikbaarheid vragen registratie & accreditatie

Link: 6720

Karin Noort, opleidingstraject OG, herregistratie OG,accreditatiebureau K&J/OG
Tel: 030 - 303 55 20
Mail: k.noort@nvo.nl
Aanwezig even weken: dins t/m donderdag, oneven weken ma-di- en donderdag van 9-16 uur

Link: 6720

Maaike Blommesteijn, tijdelijke wegingsregeling
Tel: 030 - 303 17 31
Mail: m.blommesteijn@nvo.nl
Aanwezig: maandag t/m woensdag

Beroepscode & Tuchtrecht

Afbeelding: Geen foto

Mirthe Maessen, adviseur juridische & beroepsethische zaken
Tel: 030 - 232 24 07 
Mail: m.maessen@nvo.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag

Meer informatie spreekuur beroepsethische vragen

Public Affairs & Communicatie

Afbeelding: John Smeets

John Smeets public affairs
Media, politiek en externe relaties
Tel: 030 - 303 17 35 / 06 - 48 57 37 96
Mail: j.smeets@nvo.nl
Aanwezig: maandag t/m donderdag, vrijdagochtend

Afbeelding: Anoesjka_RI27772 (2)

Anoesjka van Leur, communicatie
Website, nieuwsbrief, de Pedagoog, publicaties
Tel: 030 - 303 17 44 / 06 - 22 73 27 05
Mail: a.vanleur@nvo.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag
 

Ledenbijeenkomsten

Afbeelding: Lara_RI27590 (2)

Lara van der Linden
Tel: 030 - 303 17 37
Mail: l.vanderlinden@nvo.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag (tot 14.30 uur) en vrijdag (tot 10.30 uur)

 

Beleidsteam

Afbeelding: Marlijn_RI24882 (2)

Marlijn Snoeij - de Vries
Dossiers: kwaliteit, jeugdhulp, kindermishandeling
Tel: 030 - 303 17 34
Mail: m.snoeij@nvo.nl
Aanwezig: maandag t/m donderdag
 

Afbeelding: Els Snijders

Els Snijders
Dossiers: onderwijs, langdurige zorg/gehandicaptenzorg
Tel: 030 - 303 17 40
Mail: e.snijders@nvo.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdagochtend, donderdag en vrijdag

Afbeelding: Marieke Visser

Marieke Visser
Dossiers: arbeidsmarkt, bekostiging, btw, ggz, zorgverzekeraars
Tel: 030 - 303 17 32
Mail: m.visser@nvo.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag
 

Afbeelding: Ilse

Ilse van der Mark , junior beleidsmedewerker
Diverse beleidsdossiers waaronder richtlijnen jeugdhulp en jeugdbescherming en langdurige zorg
Tel: 030 - 303 17 48
Mail: i.vandermark@nvo.nl 
Aanwezig: maandag t/m donderdag

 

Directie

Afbeelding: Marlies Post 1

Marlies Post, directeur
Tel: 030- 303 17 39
Mail: m.post@nvo.nl
Aanwezig: maandag t/m donderdag

Afbeelding: Ellen_RI27690 (2)

Ellen de Vries, hoofd bedrijfsvoering
Tel: 030 - 303 17 47
Mail: e.devries@nvo.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag en vrijdag
 

Afbeelding: Dieke_MG_0767

Dieke Maatman, bestuurs- en directiesecretariaat
Tel: 030 - 303 17 30
Mail: d.maatman@nvo.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag