Medewerkers NVO

Het bureau van de NVO is verantwoordelijk voor alle dagelijkse activiteiten. Bij het bureau werken 16 medewerkers. De werkzaamheden van het bureau zijn verdeeld over verschillende gebieden: secretariaat, bestuurs- en directieondersteuning, financiële administratie, ledenbijeenkomsten, registratie en accreditatie, bedrijfsvoering, beroepsethisch en juridisch, beleid, communicatie, public affairs en directie.

Secretariaat & ledenadministratie

Afbeelding: Lia web-2 website

Lia Zuijdervliet, secretariaat / basis-orthopedagoog/basisaantekening diagnostiek

Telefoon: 030 - 232 24 07
E-mail: l.zuijdervliet@nvo.nl

Aanwezig: maandag t/m donderdag

Afbeelding: Zulayka web-20 website

Zulayka Weijs, ledenadministratie

Tel: 030 - 232 24 07, toets 1. Spreekuur op maandag t/m donderdag van 9.30 tot 12.30 uur.
E-mail: ledenadministratie@nvo.nl 

Aanwezig: maandag t/m donderdag

Afbeelding: Ingeborg web-15 website

Ingeborg van Impelen, projecten en beleidsondersteuning

Telefoon: 030 - 303 17 41
E-mail: i.vanimpelen@nvo.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

 

Financiële administratie

Afbeelding: Erna web-59 website

Erna Westland

Tel: 030 - 303 17 43
Mail: e.westland@nvo.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag

 

Registratie & Accreditatie

Afbeelding: Lisette web-39 website

Lisette de Jong, opleiding & kwaliteit
herregistratie basis orthopedagoog/pedagoog, basis-pedagoog, supervisie

Tel: 030 - 232 24 07. Bereikbaar op dinsdag en vrijdag van 9 tot 12 uur
Mail: l.dejong@nvo.nl

Zie volledige bereikbaarheid vragen registratie & accreditatie

Link: 6720

Karin Noort, opleidingstraject OG, herregistratie OG,accreditatiebureau K&J/OG

Tel: 030 - 303 55 20
Mail: k.noort@nvo.nl

Aanwezig even weken: di t/m do, oneven wkn ma-di- en do van 9-16 uur

Link: 6720

Maaike Blommesteijn, tijdelijke wegingsregeling

Tel: 030 - 303 17 31
Mail: m.blommesteijn@nvo.nl

Aanwezig: maandag t/m woensdag

 

Beroepscode & Tuchtrecht

Afbeelding: Mirthe web-52 website

Mirthe Maessen, adviseur juridische & beroepsethische zaken

Tel: 030 - 232 24 07 
Mail: m.maessen@nvo.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag

Meer informatie spreekuur beroepsethische vragen

 

Public Affairs & Communicatie

Afbeelding: John web-47 website

John Smeets public affairs
Media, politiek en externe relaties

Tel: 030 - 303 17 35 / 06 - 48 57 37 96
Mail: j.smeets@nvo.nl

Aanwezig: maandag t/m donderdag, vrijdagochtend

Afbeelding: Anoesjka web-17 website

Anoesjka van Leur, communicatie
Website, nieuwsbrief, de Pedagoog, publicaties

Tel: 030 - 303 17 44 / 06 - 22 73 27 05
Mail: a.vanleur@nvo.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag

 

Ledenbijeenkomsten

Afbeelding: Lara web-42 website

Lara van der Linden

Tel: 030 - 303 17 37
Mail: l.vanderlinden@nvo.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag (tot 14.30 uur) en vrijdag (tot 10.30 uur)

 

Beleidsteam

Afbeelding: Marlijn web-56 website

Marlijn Snoeij - de Vries
Dossiers: kwaliteit, jeugdhulp, kindermishandeling

Tel: 030 - 303 17 34
Mail: m.snoeij@nvo.nl

Aanwezig: maandag t/m donderdag
 

Afbeelding: Els web-44 website

Els Snijders
Dossiers: onderwijs, langdurige zorg/gehandicaptenzorg

Tel: 030 - 303 17 40
Mail: e.snijders@nvo.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Afbeelding: Marieke web-31 website

Marieke Visser
Dossiers: arbeidsmarkt, bekostiging, btw, ggz, zorgverzekeraars

Tel: 030 - 303 17 32
Mail: m.visser@nvo.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag
 

Afbeelding: Ilse web-50 website

Ilse van der Mark , junior beleidsmedewerker
Dossiers: richtlijnen jeugdhulp en jeugdbescherming en langdurige zorg

Tel: 030 - 303 17 48
Mail: i.vandermark@nvo.nl 

Aanwezig: maandag t/m donderdag

 

Directie

Afbeelding: Marlies web-9 website

Marlies Post, directeur

Tel: 030- 303 17 39
Mail: m.post@nvo.nl

Aanwezig: maandag t/m donderdag

Afbeelding: Ellen web-12 website

Ellen de Vries, hoofd bedrijfsvoering

Tel: 030 - 303 17 47
Mail: e.devries@nvo.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
 

Afbeelding: Dieke web-24 website

Dieke Maatman, bestuurs- en directiesecretariaat

Tel: 030 - 303 17 30
Mail: d.maatman@nvo.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag